Naujas produktas AA2 ir naujas tinklapis AA123.LT

Mieli klientai,

Šiandien su džiaugsmu ir dėkingumu Jums pristatome naująją savo programą AA2 ir naująją mūsų svetainę www.aa123.lt.

AA2 produktas turi maksimaliai panašią sąsają į AA1, lengvą migravimą iš AA1 keliais mygtukų paspaudimais ir tuo pačiu naujus funkcionalumus bei patobulinimus realizuotus naujausiomis šiuolaikinėmis technologijomis, kas užtikrins Jums greitą, patogų darbą Jūsų versle bei jo valdyme. Dabar dar daugiau galėsime prisiderinti prie specifinių Jūsų poreikių.

AA2 programa jau pilnai išbandyta. Į naująjį AA2 produktą sudėjome savo turimą 22 metų patirtį, savo verslo apskaitai bei valdymui šią programą AA2 naudojame kasdien jau 2 metus, pageidavusiems klientams sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 1 metų AA2 eksploataciją. Šiandien pristatome produktą Jums.

Lojaliems klientams, turintiems prenumeratą, siūlome net 50% nuolaidą nuo specialios naujų klientų kainos AA2 programai įsigyti ir taip naudotis iš esmės technologiškai atnaujintu ir tuo pačiu labai pažįstamu produktu. Užsakius ir apmokėjus perėjimą iki 2020 metų rugsėjo 30 dienos papildomai suteiksime vieną valandą konsultacijų.

Neturintiems prenumeratos siūlome ją įsigyti išskirtinėmis sąlygomis – užsakykite metinę prenumeratą iki 2020 metų rugsėjo 30 dienos ir visus metus galėsite pereiti prie AA2 net su 50% nuolaida nuo specialios naujų klientų kainos, papildomai vieną valandą konsultacijų suteiksime nemokamai. Vėliau bus taikoma įprasta nenaujų klientų kaina, todėl perėjimas už licencijas pabrangs net 75% ir nebus galimybės gauti vienos valandos konsultacijų.

Naujoje svetainėje www.aa123.lt rasite visą informaciją apie mūsų AA2 ir AA1 produktus, paslaugas, kainas, kontaktus ir aktualius parsisiuntimus. Nuo dabar senoji svetainė www.apskaitos.asistente.lt nėra naujinama ir ilgainiui bus išjungta paliekant tik automatinį peradresavimą į naująją svetainę www.aa123.lt.

Ačiū, kad esate su mumis!

Nuoširdžiai Jūsų,
Apskaitos asistentės kolektyvas

Pasidalinkite

Scroll to Top