Klientų atsiliepimai

Ką apie mus sako klientai

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Su programa dirbu jau apie 22 metus. Man labai malonu su ja dirbti. Jeigu atsiranda kokių problemų, labai greitai ir lengvai jos sprendžiamos. Operatyvumas, geranoriškumas ir aukšta konsultacijų kokybė.
Liudmila Demeško
UAB „Junifol Baltija"
Nuostabi, labai patogi programa. Dirbu su ja apie 20 metų ir esu labai patenkinta. Aiški struktūra, lengva orientuotis. Pradinę info suvedu labai greitai dėl to, kad patogūs langai ir yra tik reikalingi instrumentai, mygtukai. Ataskaitas leidžia matyti visais reikalingais pjūviais su detalia informacija. Nuostabus buhalterio pagalbininkas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės. Rekomenduoju!!!
Marina Zaleskienė
UAB „Egodontas"
Apskaitos ASISTENTĖ puiki apskaitos programa nedidelių įmonių apskaitai tvarkyti. Programa labai aiški, paprasta, greitai suprantama, lengvai įsisavinama., greitas ir puikus servisas.
Birutė Keparutienė
UAB „Finlista"
Esu patenkinta lengvai įsisavinama ASISTENTĖS programa bei jos aptarnavimu. Visada operatyviai reaguojama iškilus klausimams, paaiškinama, jei daromos klaidos. Problemos pašalinamos nedelsiant nuotoliniu būdu arba atvykus į vieta, tačiau su ASISTENTE problemų mažai. Padėka Gintautui!
Irena Norvaišienė
UAB "Finorsta"
Su programa dirbu jau apie 20 metų. Ši neįnoringa programa šiuo metu mus pilnai tenkina: lengvai valdoma ir lanksčiai pritaikoma kliento poreikiams. Jau pačioje pradžioje patiko programą prižiūrinčio programuotojų kolektyvo požiūris, jo pastangos įsiklausyti į gal ir ne visuomet pagrįstus kliento norus. Programa nuolatos buvo tobulinama - siekiama, kad ja būtų malonu ir patogu dirbti. Apskaitos programų yra labai daug, tad teko išbandyti ir dirbti su keliomis iš jų. Jeigu būtume atradę labiau patinkančią, būtume perėję prie jos. Mėgstu naujoves ir tikrai ieškojau ko nors išskirtinesnio. Bet... neradau. Apskaitos asistentė (anksčiau vadinosi Konto) mums tinka ir patinka, todėl su ja ir dirbame. Visam programuotojų kolektyvui kuo geriausios sėkmės!
Povilas Stankus
UAB „Arja"
Scroll to Top