Aktualijos

Mieli klientai,

Mėnesio eigoje ketiname Jums pristatyti naujos kartos produktą pavadinimu AA2. AA2 produktas yra sukurtas galvojant  apie Jus bei Jūsų poreikius. Jo grafinė sąsaja yra maksimaliai panaši į AA1, likučius perduoti iš AA1 programos į AA2 galima vos keliais mygtukų paspaudimais. Išsamesne informacija apie naująjį AA2 produktą pasidalinsime artimiausiu metu.

Lojaliems klientams, turintiems prenumeratą, siūlome net 50% nuolaidą nuo specialios naujų klientų kainos AA2 programai įsigyti ir taip naudotis iš esmės technologiškai atnaujintu ir tuo pačiu labai pažįstamu produktu.

Užsisakykite metinę prenumeratą iki  liepos 31 dienos ir visus metus galėsite pereiti prie AA2 su net 50% nuolaida nuo specialios naujų klientų kainos ir dar gausite vieną valandą konsultacijų. Vėliau bus taikoma įprasta nenaujų klientų kaina, todėl perėjimas pabrangs 75% už licencijas ir nebus galimybės gauti vienos valandos konsultacijų.

Nuoširdžiai Jūsų,
Apskaitos asistentės kolektyvas

Mieli klientai,

išleidome „Apskaitos asistentė“ versiją 5.7.0 ir žengėme dar vieną reikšmingą žingsnį – kartu su nauja versija pristatome Jums atnaujintą įmonės prekinį veidą bei programos pavadinimą. Programos pavadinimas yra keičiamas iš „Apskaitos Asistentė“ į „AA1“, programa papildyta naujais funkcionalumais.

Naujojoje 5.7.0 versijoje atlikti pakeitimai:

 –         Atnaujintas pagrindinis ekranas bei produkto pavadinimas;
–         Pridėtas duomenų eksportas iš AA1 į AA2;
–         Nauja i.SAF-T v2.1 ataskaitos redakcija,  remiantis realių vartotojų į VMĮ paskyrą duomenų kėlimo praktika, sukurta tobulesnė vartotojų klaidų duomenyse aptikimo diagnostika;
–         Patobulinta duomenų importo iš kitų programų procedūra – nuo šiol galima naudoti kelis laukų atskyrimo simbolius;
–         Dėl SEB banko pakeitimų pakoreguotas eksportas į bankus;
–         Likučių ataskaitoje pagal savikainą pridėtas rūšiavimas tiek pagal prekių kodus, tiek pagal sandėlius.

Nuoširdžiai Jūsų,
Apskaitos asistentės kolektyvas

Scroll to Top