Apie mus

„Apskaitos asistentė“ gyvuoja jau du dešimtmečius. Jos istorija prasidėjo 1998 metais, kai UAB „Labbis“ išleido pirmąsias apskaitos programos KONTO versijas. Kuriant šį produktą buvo pasinaudota patirtimi sukaupta vystant pirmąją Lietuvoje apskaitos programą „Labbis Apskaita“, vėliau „Apskaita II“.

Apie 2000 metus susiformavo programos platintojų tinklas visoje Lietuvoje.

2010 metais programos vystymas ir aptarnavimas buvo perduoti UAB „Asistentė“.

2012 metais programos KONTO pavadinimas buvo pakeistas į „Apskaitos asistentė“ pavadinimą.

2013 metais tolesniam programos vystymui buvo įsteigta UAB „Apskaitos asistentė“ ir jai perduotos visos teisės į programinę įrangą bei dokumentaciją.

2016 metais buvo pradėtas kurti naujas produktas remiantis naujausiomis Microsoft technologijomis, sukaupta patirtimi: skirtas mažoms, vidutinėms bei didelėms įmonėms.

2018 metais pradėta bandomoji programos „Apskaitos asistentė 2“, 2020 metais pervadinta į AA2, eksploatacija. Šio produkto kūrimo metu siekta suderinti vartotojų gerai įvertintus ir pamėgtus sprendimus su galimybe prisiderinti prie specifinių vartotojo poreikių ir naujausių technologijų. Ypatingas dėmesys skirtas siekiant užtikrinti patogų ir greitą darbą įvairaus dydžio įmonėse.

2020 metais žengtas dar vienas reikšmingas žingsnis – kartu su naujos kartos produktu pristatome Jums atnaujintą įmonės prekinį veidą ir pavadinimą.

Prie įvykusių pokyčių savo įžvalgomis ir pageidavimais prisidėjo tūkstančiai vartotojų ir būrys platintojų visoje Lietuvoje. Mūsų AA2 sistemoje sutelktos geriausios apskaitos ir verslo valdymo praktikos, sprendimai. Mūsų gausus platintojų būrys užtikrins, kad ši sistema atitiktų Jūsų individualius verslo arba specifinius industrijos poreikius, augant verslui nereikėtų galvoti apie perėjimą prie kitų sistemų, o mūsų senosios programos vartotojams migracija į AA2 programą būtų sklandi.

GREITAM DARBUI

Ruošiniai, ataskaitos, keliais mygtukų paspaudimais atliekamos operacijos

PATOGI NAUDOTI

Sistemos valdymas paprastas: lengvai įsisavinamas ir itin patogus

PATIKIMA

Daugiau nei 22 metų buhalterinių apskaitos sistemų vystymo patirtis

15 DIEGĖJŲ

Platus atstovų ir programos vystytojų tinklas visoje Lietuvoje

Kodėl AA2?

  • Adaptyvi: lengvai pritaikoma konkretaus vartotojo poreikiams
  • Moderni, išsiskirianti naujomis technologijomis grįstais sprendimais
  • Greita, patogi, lengvai įsisavinama ir draugiška vartotojui sistema
  • Palaiko pilną apskaitos ir daugumą verslo valdymo procesų
  • Tenkinanti įvairaus tipo bei dydžio įmonių reikalavimus
  • Greitai adaptuojama prie besikeičiančios įstatyminės / mokestinės bazės
  • Gebanti realizuoti sudėtingą kainodarą, taupanti Jūsų laiką ir kaštus

Kam skirta AA2?

UAB „Apskaitos asistentė” sukurtas apskaitos ir verslo valdymo sistemas naudoja mažos, vidutinės ir didelės įvairių tipų įmonės: paslaugų, mažmeninės ir didmeninės prekybos, gamybos, buhalterinės apskaitos ir kt.

Scroll to Top