Nauja 5.7.0 versija, atnaujintas įmonės prekinis veidas bei programos pavadinimas

Mielas kliente,

išleidome „Apskaitos asistentė“ versiją 5.7.0 ir žengėme dar vieną reikšmingą žingsnį – kartu su nauja versija pristatome Jums atnaujintą įmonės prekinį veidą bei programos pavadinimą. Programos pavadinimas yra keičiamas iš „Apskaitos Asistentė“ į „AA1“, programa papildyta naujais funkcionalumais.

Mėnesio eigoje ketiname Jums pristatyti naujos kartos produktą pavadinimu AA2. AA2 produktas yra sukurtas galvojant  apie Jus bei Jūsų poreikius. Jo grafinė sąsaja yra maksimaliai panaši į AA1, likučius perduoti iš AA1 programos į AA2 galima vos keliais mygtukų paspaudimais. Išsamesne informacija apie naująjį AA2 produktą pasidalinsime artimiausiu metu.

Lojaliems klientams, turintiems prenumeratą, siūlome net 50% nuolaidą nuo specialios naujų klientų kainos AA2 programai įsigyti ir taip naudotis iš esmės technologiškai atnaujintu ir tuo pačiu labai pažįstamu produktu.

Naujojoje 5.7.0 versijoje atlikti pakeitimai:

  • Atnaujintas pagrindinis ekranas bei produkto pavadinimas;
  • Pridėtas duomenų eksportas iš AA1 į AA2;
  • Nauja i.SAF-T v2.1 ataskaitos redakcija, remiantis realių vartotojų į VMĮ paskyrą duomenų kėlimo praktika, sukurta tobulesnė vartotojų klaidų duomenyse aptikimo diagnostika;
  • Patobulinta duomenų importo iš kitų programų procedūra – nuo šiol galima naudoti kelis laukų atskyrimo simbolius;
  • Dėl SEB banko pakeitimų pakoreguotas eksportas į bankus;
  • Likučių ataskaitoje pagal savikainą pridėtas rūšiavimas tiek pagal prekių kodus, tiek pagal sandėlius.

Nuoširdžiai Jūsų,
Apskaitos asistentės kolektyvas

Pasidalinkite

Scroll to Top